obrázek

Castings

WE OFFER CUSTOMERS WHAT THEY NEED

The comprehensive project solution from design proposal, selection of suitable material and production technology, to production, inspection and delivery to the destination.

obrázek
  • We cooperate with certified local and foreign manufacturers and foundries ensuring high quality and supplier reliability.
  • We provide castings from gray, nodular, special cast iron, aluminium and steel.
  • We focus on castings in weight range starting from 0.5 kg up to 10,000 kg.
  • We choose the appropriate production technology according to the size, shape, accuracy and required amount of castings.
  • We design the appropriate type of pattern equipment with respect to the specified accuracies and the expected production quantity.
  • Added value for the customer are services as surface treatment, machining, assembly, packaging, and transport.

OPTIMALIZUJEME A DOPORUČUJEME VHODNÁ ŘEŠENÍ

Na základě zkušeností jsme zákazníkům schopni doporučit vhodný materiál odlitků ve vazbě na funkci odlitků.

Hliníkové odlitky

Veškeré typy hliníkových slitin pro široké průmyslové použití pro nás nejsou problémem. Dodáváme odlitky lité do písku, přesným litím (z voskových modelů), z kokil, z nízkotlaké i vysokotlaké technologií a odlitku z technologie squeez. Dodáme Vám jak jednotky kusů, tak desetitisícové série s vahou od 0,1 kg do 10 000kg. Povrchové úpravy mokrou či práškovou barvou nebo anodizace (elox) také nejsou problémem stejně jako i finální obrábění, nebo tlakové zkoušky.

Hořčíkové slitiny

Tento moderní materiál dodáváme ze všech běžně používaných technologií, a to odlitky do písku, z přesného lití a kokily. Obrábění, které je vzhledem k vysoké hořlavosti hořčíkových pilin problematické, také můžete nechat na nás.

Slitiny mědi

Třeba pro vaše vysokonapěťové aplikace nabízíme jak odlitky do písku, tak přesné lití i kokilové lití. Samozřejmostí je i následné obrobení.

obrázek

Contact us

Get in touch with us for more information

Contact
ARSY line - creation of websites and e-shops